سفارش سئو

68 درصد کل ترافیک وب سایت ها حاصل از سرچ در موتور جستجو است. بنابراین نباید تاثیر موتور جستوجو را در کسب و کار خود نادیده بگیرید. بهره گیری از خدمات سئو حرفه ای کسب و کار شما را وارد مرحله جدیدی میکند. 89 درصد بازاریابان معتقدند سئو  باعث موفقیت کسب و کارها  می شود. یکی از مهم ترین عواملی که باید در زمان سفارش سئو در نظر گرفته شود سپردن پروژه به دست تیمی حرفه ای و قابل اعتماد است.

سئو و بهینه سازی

چگونه میتوان یک تیم حرفه ای برای سفارش سئو پیدا کرد ؟

چه کسب و کار شما کوچک باشد یا بزرگ برای فروش یا بازاریابی به ترافیک وب متکی هستید. بنابراین یا باید به بهینه سازی موتور جستجو (SEO) مسلط باشید یا متخصص سئو استخدام کنید. متخصصین تیم پارس اوستا با داشتن سال ها تجربه در زمینه سئو، طراحی سایت و تولید محتوا و … راهنمای مطمئن در مسیر به دست آوردن رتبه خوب و دیده شدن کسب و کار شما در کنارتان خواهد بود. شرکت پارس اوستا سایت شما را بررسی می کند؛ در مورد اهداف تجاری شما و مشتریانتان می پرسد و استراتژی هایی را برای بهبود رتبه بندی موتور جستجو و افزایش بازدید سایت شما را طراحی کرده و پیاده می کند.

چگونه میتوان یک تیم حرفه ای برای سفارش سئو پیدا کرد ؟

چه مراحلی باید برای سفارش سئو طی کرد؟

ثبت درخواست :

اولین مرحله سفارش سئو ثبت درخواست خدمات میباشد. کارفرما بایستی با توضیحات دقیق در رابطه با خواسته‌های خود و انتظاراتی که از تیم سئو و سایت خود دارد، باعث کمک کردن به تیم سئو میشود تا بهترین پکیج ممکن را نسبت به خواسته های کارفرما ارائه دهند.

تحلیل اولیه سایت :

بعد از ثبت درخواست خدمات سئو سایت تیم سئو، سایت را تحلیل می‌کند. این تحلیل اولیه شامل بررسی عمیق روی سایت نیست و تنها برای مشخص کردن حجم کار و بررسی رقبا و تعیین پکیج میباشد. انتظارات کارفرما، دید مناسب برای بررسی این موارد را به تیم سئو می‌دهد و کمک می‌کند تا بهترین خدمات ممکن را ارائه بدهند.

برگزاری جلسات برای شناخت پروژه :

بعد از تحلیل و آنالیز توسط تیم سئو و ارائه پکیج مناسب، در صورت پذیرفتن پیشنهاد توسط کارفرما ، جلسات شناخت پروژه شروع میشود. در طول این جلسات تیم سئو با پرسیدن سوالات مناسب انتظارات کارفرما و اقداماتی که قبلا روی سایت انجام شده متوجه می‌شود تا با چه نوع استراتژی سئو سایت شما را طراحی کند. در این جلسات توضیح کلی در مورد روند پروژه، نحوه ارتباط و گزارش‌دهی و … داده می‌شود تا از ایجاد هرگونه ابهام جلوگیری شود.

شروع کار :

  • بعد از طی مراحل قبلی، کار روی سایت آغاز می‌شود. تیم سئو با بررسی اطلاعاتی که از جلسه شناخت به‌دست آورده است، اقدام به طراحی سئو سایت می‌کند. در شروع پروژه سایت از نظر فنی و محتوایی به‌طور کامل آنالیز می‌شود و اقدامات لازم برای بهبود سئو سایت انجام میگردد.

که این خدمات سئو شامل موارد زیر است:

  • پیدا کردن کلمات کلیدی: کلمات کلیدی  سبب می شود سایت شما در نتایج جستجوی مرتبط با کسب و کارتان ظاهر شوند. اگر خدمات سئو ما را انتخاب کنید، برنامه جامع کلمات کلیدی به شما ارائه می دهیم تا  بر اساس آن پیش رفته و رتبه سایت خود را افزایش دهید.
  • تولید محتوا: هنگامی که با استفاده از کلمات کلیدی محتوا تولید می کنید، ترافیک سایت خود را افزایش می دهید. محتوا  می تواند  به صورت وبلاگ، ویدئو، اینفوگرافیک و کتاب الکترونیکی تولید شود. ما محتوایی را برای شما تولید خواهیم کرد که ترافیک بیشتری را به سایتتان هدایت می کند.
  • لینک سازی داخلی: لینک داخلی به گوگل کمک می کنند تا تمام صفحات سایت شما را پیدا و ایندکس کند. ما لینک سازی داخلی شما را به صورت استراتژیک انجام می دهیم تا براساس الگوریتم پیج رنک گوگل صفحات مهم تر سایت شما در رتبه بالاتری قرار بگیرند.
  • لینک سازی خارجی: لینک های خارجی در سئو، رتبه شما را بهبود می بخشند. هرچه وب سایت شما لینک خارجی بیشتری داشته باشد، رتبه بالاتری برای عبارات جستجو شده توسط کاربر دریافت می کند.
  • رپورتاژ آگهی: رپورتاژ آگهی یکی از بهترین روش های افزایش ترافیک در وب سایت ها است. این تکنیک شامل تولید محتوا در مورد ویژگی، خدمات یا محصول یک وب سایت و معرفی آن در وب سایت دیگر است.
  • و…

نکات قابل توجه قبل از سفارش سئو

قبل از سفارش سئو سایت باید به برخی نکات مهم توجه داشته باشیم. باید بدانیم که سئو یک فعالیت تک‌بعدی نیست. برای به دست آوردن بهترین نتیجه، باید تمامی افراد از جمله تیم های دخیل در پروژه، وظایف خود را به بهترین نحو انجام دهند.

هیچ متخصص و تیم سئویی نمی‌تواند تضمین قطعی برای رسیدن به رتبه یک در گوگل ارائه کند. به دست آوردن رتبه یک به عوامل زیادی وابسته است و نمیتوان گفت که تیم سئو تنها عامل دخیل در آن است. با توجه به این که هر لحظه امکان آپدیت الگوریتم گوگل وجود دارد، باعث تغییر زمان و مسیر به رتبه‌های خوب میشود. باید توجه داشت که بعد از بهینه‌سازی سایت و انجام اقدامات در جهت سئو سایت هم، رتبه‌ها تا ابد پایدار نمیماند. به‌طور کلی سئو یک فرآیند یک‌باره نیست و جزء فعالیت‌های مداوم و مستمر است. در اکثر کلمات کلیدی و رقابت های شدید موجود، توقف سئو برابر است با کاهش بازدید و رتبه‌های سایت.

به‌دلیل این‌ که سئو یک فعالیت طولانی مدت است و در مدت کوتاه معمولا نتایج مطلوب حاصل نمی‌شود، قراردادها  سالیانه منعقد می‌شوند. صبور بودن یکی از موثرترین عوامل موفقیت در سئو است. دریافت نتیجه دلخواه اغلب زمان‌ میبرد.