هدف پارس اوستا از این تخفیف شگفت انگیز

مجموعه ما با توجه به مشکلات اقتصادی کنونی کشور و در راستای خدمت رسانی دوچندان به مشتریان عزیز بر آن شدیم تا برای حمایت از کسب و کارها تخفیف 80 درصدی طراحی وب سایت را در نظر بگیرم ، وب سایت های طراحی شده کاملا اختصاصی و همه آپشن های یک وب سایت کامل را دارا می باشند ، برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین طراحی وب سایت ما با شماره 09177883895 تماس حاصل نمایید، همچنین به روش های زیر در خدمت شما سروران گرامی برای ارائه یک طراحی وب سایت رایگان هستیم :

تخفیف ویژه طراحی وب سایت

نمونه کارهای طراحی سایت

طراحی وب سایت شرکتی

برای چه وب سایت های خوب است

همه وب سایت های شرکتی ، وب سایت شخصی، وب سایت چند منظوره، وب سایت خبری، وب سایت نمونه کار، وب سایت، پزشکی، وب سایت آموزشی، وب سایت رستوران و کافه، وب سایت موزیک، وب سایت املاک، وب سایت آگهی و دایرکتوری، وب سایت تور و گردشگری و …. همچنین قابلیت اضافه کردن درگاههای بانکی و فروش محصولات در این وب سایت ها وجود دارد.

طراحی وب سایت فروشگاهی

این نسخه از وب سایت مناسب تمامی وب سایت های فروشگاهی و کسب و کارهای می باشد که محصولی را برای ارائه به مشتری دارند.

مراحل طراحی وب سایت توسط تیم ما

مرحله اول

شروع با هزینه های بسیار کم

هزینه پروژه های طراحی سایت ما در سه مرحله از مشتری دریافت می شود ، و این باعث اطمینان خاطر در انجام پروژه برای شما، و تضمینی برای دریافت وجه برای ما می شود.

تحقیق و بررسی

مرحله دوم

تحقیق و بررسی

تیم ما برای کار طراحی سایت، سئو و بهنیه سازی تحقیق و بررسی های لازمه را انجام داده و نتیجه را به شما اطلاع رسانی می کنید.

مرحله سوم

طرح اولیه(Wireframing)

طرح اولیه ای از عملکرد وب سایت شما به همراه جزئیات اولیه به شما ارائه داده می شود.

مرحله چهارم

طراحی گرافیکی

در این مرحله طراحی وب سایت با نظرات کامل شما و مرحله به مرحله انجام شده و طرح ظاهری آن به وجود می آیید.

مرحله پنجم

توسعه و کد نویسی

طرح ایجاد شده برای توسعه و کد نویسی آماده میشود و وب سایت به صورت کامل با جدیدتری تکنولوژی ها برنامه نویسی می شود.

مرحله ششم

تست و بازنگری

وب سایت شما تحت یک فرآیند تست و بازنگری قرار می گیرید تا از عملکرد صحیح و دقیق آن اطمینان حاصل شود.

سوالات متداول

بله به صورت کامل، پس از درخواست مشتری برای طراحی وب سایت، تیم پارس اوستا بر آن می شود که متناسب با نیاز مشتری و نام برند دامنه مناسب را به صورت کاملا اختصاصی و رایگان برای مشتری عزیزمان تهیه کند، لازم به ذکر است دامنه با مشخصات مشتری خریداری شده و حق مالکیت صد در صدی در اختیار مشتری قرار می گیرد.

هاست در واقع کامپیوتری همیشه روشن و در دسترس می باشد که اطلاعات وب سایت شما بر روی آن ذخیره میشود، این مهم نیز به صورت رایگان از قوی ترین هاست های ما برای شما مرتفع می گردد.

وب سایت شما توسط تیم مجرب ما در کمتر از ده روز به صورت کاملا اختصاصی برای شما ایجاد می شود.

بعد از تکمیل وب سایت، ویدئوی کامل از بخش های مختلف وب سایت شما تهیه می شود، و همچنین در صورت نیاز مشتری ویدئوهای جدیدی تولید خواهد شد.

تمام پلن های پارس اوستا شامل پشتیبانی بوده، و بعد از اتمام طراحی و تحویل دادن وب سایت به مشتری، شامل 6 ماه پشتیبانی رایگان و پشتیبانی مادام العمر نرم افزار وب سایت می باشد.